Sukcesy tenisistów stołowych LUKS „Kłos” Wola Skromowska

W Tomaszowie Lubelskim rozegrany został w niedzielę II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorów w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyło 52 zawodników z terenu województwa lubelskiego. W tym czterech juniorów z LUKS „Kłos” Wola Skromowska. Chłopcy klubu z Woli Skromowskiej byli autorami kilku dużych niespodzianek. Największą z nich było zwycięstwo Radosława Drewienkowskiego z rozstawionym numer 3 Kamilem Staniszewskim z SMS Włodawa 3:2. Inny zawodnik LUKS „Kłos” Adrian Stachyra pokonał rozstawionego numer 5 Bartka Kowalczyka z Lewartu Lubartów. Następny reprezentant LUKS „Kłos” Maciej Krasucki w drodze do finału pokonał Mateusza Baranowskiego 3:1. A w meczu o 1 miejsce przegrał 2:3 z Sylwestrem Włoszkiem SMS Włodawa. W ostatecznej kolejności Maciej Krasucki zajął II miejsce, Adrian Stachyra uplasował się na V-VI pozycji, Radosław Drewienkowski został sklasyfikowany na miejscach VII-VIII. Czwarty zawodnik Krzysztof Siwek uplasował się na pozycji 25-32. Opiekunem młodych zawodników z Woli Skromowskiej na tych zawodach był Patryk Kostecki- zawodnik III- ligowej drużyny klubu. Maciej Krasucki zapewnił sobie udział w II GRAND Prix Polski, który będzie rozegrany w Zielonej Górze w dniach 11-13 grudnia tego roku. Sukcesy tenisistów stołowych z Woli Skromowskiej wynikają z możliwościami treningów w nowej sali sportowej przy Zespole Szkół w Woli Skromowskiej oraz bardzo dobrej współpracy z Dyrektorem wspomnianej wyżej szkoły - Pawłem Dobkiem. Klub sportowy może uczestniczyć w zawodach dzięki środkom finansowym przekazywanych na działalność przez Władze Samorządowe Gminy Firlej.