W tym miesiącu11972

Sukcesy tenisistów stołowych LUKS "Kłos"

W Łukowie rozegrany został turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Łukowa. W kategorii szkól ponadgimnazjalnych zwyciężył Radosław Drewienkowski, wyprzedzając Michała Grzeszuka, Marcina Trochima (obaj Turze Rogi) oraz swojego kolegę klubowego Krzysztofa Siwka. Radek Drewienkowski wygrał ten turniej po raz drugi, zdobywając Puchar Burmistrza Łukasz.

W Lubartowie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych (licealiada). Wśród chłopców zwyciężył Maciej Krasucki. III miejsce zdobył Adrian Stachyra, IV był Radosław Drewienkowski, a na V miejscu uplasował się Krzysztof Siwek. Wśród dziewcząt III miejsce wywalczyła Wiktoria Piskorska, VI była Urszula Drewienkowska, VII Anna Ostęp, IX Patrycja Cybul. Wszyscy wymienieni zawodnicy są wychowankami szkoleniowca klubu „Kłos” Wola Skromowska – Pawła Pawlasa. Gratulujemy sukcesów.