Informacja

Szanowni Państwo z dniem 18.01.2021 roku uczniowie klas I - III oraz oddziały przedszkolne rozpoczynają zajęcia w szkole. Zmiania tygodniowego rozkładu zajęć dotyczy każdego oddziału (proszę sprawdzić na edzienniku).

Praca stacjonarna będzie przebiegała według planu zajęć zamieszczonego poniżej:

plan lekcji 18012021

Laureaci w XXII Powiatowym Konkursie Literackim

„Opowieści wigilijne”

Czas pandemii, izolacji, nauki zdalnej raczej nikomu nie sprzyja. Jednak na pewno nie jest też to okres bierności i zatracenia własnych pasji, zainteresowań. Znakomitym  tego potwierdzeniem  jest wena literacka naszych wychowanków. Otóż w okresie listopadowo - grudniowym sześcioro uczniów z klas VI – VIII podjęło wysiłek napisania prac o tematyce nawiązującej do Wigilii Bożego Narodzenia. Byli to: Dominika Jaszcz (kl. VI), Emilia Mitura (kl. VI), Mateusz Kazubek (kl. VII) - opiekun pani Agnieszka Chabrowska oraz troje uczniów klasy VIII: Marcin Jakoniuk, Hubert Nowakowski, Maja Ulewicz – opiekun Alicja Więch. Na początku grudnia prace zostały przesłane do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy wyników. Te okazały się dla nas niezmiernie miłe. Po raz kolejny już mamy sukcesy na polu literackim.
I tak:
W kategorii kl. VII – VIII:
Maja Ulewicz - II miejsce
Marcin Jakoniuk - wyróżnienie
GRATULUJEMY.
Szczegółowe wyniki, jak też prace literackie można znaleźć w poniższych linkach:

Mamy nadzieję, że to dopiero początek sukcesów młodych literatów. Wena okazała się długotrwała i Marcin Jakoniuk, Hubert Nowakowski, Maja Ulewicz napisali również prace na I Ogólnopolski Konkurs Literacki „Ekonomia w bajce, bajka w ekonomii”. Na wyniki czekamy do 15 stycznia.

Zobacz galerię Laureaci w XXII Powiatowym Konkursie Literackim „Opowieści wigilijne”

W czwartek 31 grudnia 2020 roku pożegnaliśmy wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Skromowskiej, do końca związanego ze społecznością lokalną - śp. Pana Wiesława Greszatę.

W naszej pamięci pozostanie On jednak na zawsze ...