Zawody w tenisie stołowym

W dniach 21-11-2020 i 23-11-2020 w Szkole Podstawowej w Łucce organizowane były zawody tenisa stołowego z cyklu WTK młodzików oraz Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym. W obydwu turniejach udział brali nasi reprezentanci Weronika Pudlak, Angelika Czajka , Dawid Czajka i Marcin Rozwadowski. W sobotnim turnieju najwyżej sklasyfikowany został Dawid Czajka zajmując 6 miejsce w województwie, w poniedziałek zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli srebrne medale.

Czytaj więcej: Zawody w tenisie stołowym w Łucce

Julia Tatysiak i Szymon Mróz wygrali I WTK Żaczek i Żaków...

Pierwszy raz w Woli Skromowskiej LOZTS zorganizował turniej wojewódzki Żaczek i Żaków, który zakończył się podwójnym zwycięstwem reprezentantów Ogniwa Chełm. Gospodarz zawodów LUKS Kłos wywiązał się bardzo dobrze z obowiązków organizatora i mamy nadzieję, że więcej imprez będzie tam organizowanych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów uzyskanych wyników a zdobywcom 1 miejsca życzymy wiele zwycięstw na zawodach centralnych.

Zarówno prezes LUKS KŁOS pan Leon Filipek jak i wszyscy członkowie klubu składają serdeczne podziękowania dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej panu Pawłowi Dobkowi za udostępnienie obiektów sportowych i stworzenie wspaniałych warunków do rywalizacji na szczeblu wojewódzkim. Poza sukcesem organizacyjnym klub odniósł również sukces sportowy w postaci awansu naszej zawodniczki Angeliki Czajki do najlepszej czwórki turnieju. Angelika (kategoria skrzat) zaliczyła kolejny bardzo udany turniej dzielnie rywalizując ze starszymi zawodniczkami. Po dwóch zwycięstwach zameldowała się w półfinale w którym po dobrym meczu uległa późniejszej zwyciężczyni turnieju. Kolejne gry to mecz o czwórkę z dobrze znaną Kingą Piech(Ogniwo Chełm) 3-0 dla Angeliki i ostatni pojedynek o miejsce trzecie z Roksaną Franczak (Optima Zamość) w którym o zwycięstwie rywalki zadecydował piąty set. Miejmy nadzieję, iż w najbliższym czasie do Angeliki dołączą kolejni adepci tenisa stołowego, którzy tak jak Angelika będą dzielnie reprezentować naszą szkołę oraz klub.

Zobacz galerię Turniej wojewódzki Żaczek i Żaków w Woli Skromowskiej

Angelika Czajka i Olaf Cyrankiewicz wygrali I WTK Skrzatów..

Angelika nie zwalnia i powoli przyzwyczaja do tego że na arenie wojewódzkiej zdobywa najwyższe laury. Tak było również w sobotę 7 listopada kiedy to w Lubartowie rozgrywany był Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów. Pomimo obostrzeń w zawodach uczestniczyła czołówka najlepszych zawodniczek. Angelika bez problemu dotarła do finału w którym pokonała 3-1 Aleksandrę Karczmarz która reprezentuje Lewart Lubartów. Na szczególną uwagę pomimo zwycięstwa zasługuje styl gry naszej zawodniczki która z każdym turniejem zachwyca coraz lepszą techniką. Gratulacje.

Zobacz galerię Kolejne sukcesy Angeliki