Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

We wtorek 1 września br. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Skromowskiej, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Na szkolnym dziedzińcu zebrali się uczniowie wraz z rodzicami, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście.  Inaugurację poprowadził Dyrektor Szkoły, Pan Paweł Dobek. Mieliśmy również zaszczyt gościć  Dyrektor SZASZ Panią Bogumiłę Bodziacką.
Po kilkumiesięcznej nauce w systemie zdalnym, spowodowanej pandemią koronawirusa, uczniowie wracają  do nauki w systemie stacjonarnym. W związku z zaistniałą sytuacją, placówka wprowadziła  obostrzenia, mające na celu bezpieczeństwo dzieci  i młodzieży.
W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim wychowankom sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy, a nauczycielom satysfakcji płynącej z pracy z dziećmi i młodzieżą.