Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej

w Woli Skromowskiej na rok szkolny 2021/2022

Dyrektor Szkoła Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Woli Skromowskiej informuje, iż od dnia 8 marca 2021 roku rozpocznie się proces rekrutacji do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022.

Do oddziałów przedszkolnych przyjmowane będą dzieci w wieku 3 - 6 lat na pisemny wniosek rodziców lub opiekunów prawnych złożony w sekretariacie szkoły w terminie od 8 marca 2021 r. do 26 marca 2021 roku.

Rodzice lub prawni opiekunowie dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym do oddziału pięciolatków składają w sekretariacie szkoły deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie od 22 luty 2021 r. do 12 marca 2021 roku.

Zasady rekrutacji, pełny terminarz oraz druki deklaracji i wniosków są zamieszczone do pobrania poniżej.

Terminy rekrutacji do oddziałów przedszkolnych rok szkolny 2021/2022

Zaday rekrutacji rok szkolny 2021/2022

Wniosek o przyjęcie do przedszkola

Deklaracja kontynuacji nauki w oddziale przedszkolnym