Szanowni Rodzice!
Z uwagi na sytuację panującą w czasie epidemii COVID -19 i zdalnego nauczania, która często wpływa negatywnie na zachowanie dzieci;  motywację do nauki, relacje społeczne, a czasami depresję. Jest to trudny czas dla wszystkich, a szczególnie dla dzieci i młodzieży. Izolacja nie służy nikomu i czasami trzeba wesprzeć dziecko specjalistyczną pomocą.
Od 1 marca rusza program pomocowy dla dzieci i młodzieży od przedszkola do 21 r.ż. Program jest bezpłatny i prowadzony przez pedagogów, psychologów, terapeutów oraz w trudnych przypadkach lub wymagających konsultacji lekarskiej specjalistycznej. Zajęcia będą prowadzone w Lubartowie lub w domu, jeśli będzie wymagała tego sytuacja rodzinna (zajęcia w domu tylko z terapeutą).
Jeśli Państwo się zdecydują na udział w programie proszę o kontakt z sekretariatem  szkoły (tel. 81 859 15 03, kom. 737 283 055); przez e- dziennik lub  pedagogiem szkolnym p. Magdaleną Firczuk.