10

2

7

923

W sobotę 3 grudnia 2022 roku uczniowie klasy IV: Marlena Maj, Maja Mitura, Szymon Badziak, Kacper Mitura, oraz pan Janusz Badziak reprezentowali naszą szkołę i LUKS KŁOS na turnieju szachowym w Lublinie. Organizatorem zawodów był VOLTMAX CENTER – odnawialne źródła energii i elektromobilności oraz LUKS LUBARTÓW. Przygotowali oni dla uczestników oprócz rozgrywek szachowych wiele innych atrakcji. Każdy z zawodnikow rozegrał 7 partii systemem szwajcarskim przy tempie P'5' + 2'' bronstein. Na pewno niezapomnianym przeżyciem była dla dzieciaków możliwość rozegrania symultany ze zwycięzcą turnieju – panem Piotrem Polkowskim, który jest kandydatem do tytułu Mistrza Krajowego za rok 2022.

Bardzo dziękujemy Państwu Kindze i Januszowi Badziakom za umożliwienie dzieciom udziału w turnieju, za transport i sprawowanie opieki.

W przyszłą sobotę w Baranowie odbędzie się turniej szachowy, na który wybiera się ta sama ekipa. Już dzisiaj trzymamy kciuki za dobre posunięcia, nowe doświadczenia. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócą równie zadowoleni, jak z zawodów w Lublinie. Powodzenia!