Wycieczka do Lublina klas IV – V, VII - VIII w dn. 31.03.2023 r.

Po dłuższym okresie nauki szkolnej przyszedł czas na przyjemności wyjazdowe. Wspólne wyprawy zawsze budują relacje, odkrywają prawdziwą naturę, emocje, na które często w życiu szkolnym nie ma czasu.

Na ciekawą wyprawę wybrali się wszyscy uczniowie starszych klas pod opieka swoich wychowawczyń (Agnieszki Dobek, Alicji Więch, Renaty Ciechańskiej, Agnieszki Chabrowskiej). Aby każdej grupie zapewnić stosowne do wieku spędzanie czasu, uczniowie klas IV – V bawili się i usprawniali w Parku Trampolin, zaś starsi (klasy VII - VIII), zwiedzili Muzeum Państwowe na Majdanku.

Kolejnym miłym akcentem była wspólna pizza oraz projekcja filmu „Asterix i Obelix, Imperium Smoka”. Zaopatrzeni w ulubiony popcorn i słodkie napoje uczestnicy z przyjemnością oddali się perypetiom przeuroczych bohaterów.

Cała grupa w doskonałych nastrojach wróciła do domu, który zapewne perspektywa wolnego weekendu tylko wzmacniała.