3 GRAND Prix LZS w tenisie stołowym

Okres przedświąteczny oraz wiele zachorowań w szkole to nie przeszkoda dla naszych tenisistów stołowych. W sobotę 1 kwietnia w Dzierzkowicach zorganizowany został 3 grand Prix LZS w tenisie stołowym na którym nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów. Szesnastka naszych przedstawicieli zdecydowała się na wyjazd a wśród nich Natalia Kępa, Angelika Czajka, Weronika Pudlak, Oliwia Cybul, Kinga Kępa, Maja Mitura, Julia Przybysz, Amelia Kozioł, Antoni Kusyk, Rafał Dobek, Szymon Badziak, Michał Bylina, Kacper Mitura, Piotr Siwek, Maksymilian Cybul, Dawid Czajka. Tego dnia najlepszą formą wykazali się zdecydowanie Angelika i Dawid Czajka zdobywcy srebrnych medali, a z pozostałych osób Rafał Dobek i Szymon Badziak którzy zanotowali po dwa zwycięstwa. Gratulacje dla wszystkich!