POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 29-09-2023 w Leszkowicach odbyły się mistrzostwa powiatu w drużynowych oraz indywidualnych biegach przełajowych. Wśród 24 szkół biorących udział w rywalizacji nie mogło zabraknąć naszych uczniów. Zespół Szkolno Przedszkolny w Woli Skromowskiej reprezentowały następujące drużyny.
Dziewczęta kategoria Igrzyska Dzieci w składzie:
Julia Przybysz, Oliwia Cybul, Zofia Filipek, Maja Mitura, Marlena Maj, Nel Ciemięga.
Chłopcy kategoria Igrzyska Dzieci:
Paweł Cybul, Kacper Cybul, Sebastian Szafrański, Rafał Dobek, Michał Bylina, Kacper Mitura, Kuba kazubek.
Chłopcy Igrzyska Młodzieży:
Szymon Cybul, Piotr Bujek, Mateusz Wylotek, Andrzej Wilkowicz, Patryk Cienkus, Robert Nazaruk, Gabriel Biliński.
Rywalizacja od samego początku przebiegała w miłej sportowej atmosferze. Wszyscy nasi uczniowie w pięknym stylu reprezentowali szkołę i w duchu fair-play ukończyli swoje biegi. W tak mocno obsadzonych zawodach ciężko było przebić się do czołówki jednak końcowa klasyfikacja pokazała że poziom był bardzo wyrównany a o końcowych miejscach decydowały minimalne różnice punktowe.
Dziewczęta Igrzyska Dzieci - VIII miejsce.
Chłopcy Igrzyska Dzieci - IX miejsce.
Dziewczęta Igrzyska Młodzieży - VIII miejsce.
W klasyfikacji indywidualnej najwyższą formą biegową w tym dniu wykazała się Julia Przybysz, która ukończyła swój bieg na drugiej pozycji w powiecie oraz Szymon Cybul miejsce siódme. Wszyscy nasi uczniowie za postawę i zaangażowanie zasłużyli na duże brawa. Gratulacje!