26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

15 uczniów naszej szkoły było wolontariuszami WOŚP, ale wielkie i chętne do pomocy serduszka mamy wszyscy. W dniach od 10. 01.2018r. do 16.01. 2018r. wolontariusze zbierali pieniądze w szkole, a 14.01.2018r. również na ulicach Kocka. Wszystkie dzieci, również te z przedszkola Kasper czynnie włączyły się w akcję i chętnie wrzucały do puszek pieniążki. Również rodzice i krewni dzieci oraz pracownicy szkoły wspomagali nas hojnie. Wolontariusze naszej szkoły zebrali w sumie kwotę 2 300 złotych i jest to nasz mały wkład "Dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków". Pod takim właśnie hasłem odbywał się 26 Finał WOŚP. Koordynatorami akcji w szkole były: pani Ewa Chmielewska i pani Renata Ciechańska.