„Moja Ojczyzna” - konkurs recytatorski

„Moja Ojczyzna” – pod takim hasłem 30 kwietnia odbył się Gminny Konkurs Recytatorski klas I – II w Publicznej Szkole Podstawowej w Przypisówce. Troje uczniów z klasy I: Amelia Kozioł, Wiktoria Urbaś i Paweł Cybul wzięli w nim udział. W grupie pierwszoklasistów wystąpiło 12 uczniów. Przed komisją konkursową oraz w obecności pozostałych uczestników recytatorzy wygłosili piękne wiersze mówiące o symbolach ojczyzny, jej miastach, zabytkach, ważnych wydarzeniach. Nasi pierwszoklasiści spisali się znakomicie. Amelka Kozioł – zdobyła II miejsce, Paweł Cybul – III miejsce, a Wiktoria Urbaś uzyskała wyróżnienie.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Uczniów do konkursu przygotowywała wychowawczyni klasy pierwszej pani Iwona Nicpoń.