Dzień Papieski

24.10.2019r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski. Podczas uroczystego apelu uczniowie starszych klas przybliżyli sylwetkę i nauczanie św. Jana Pawła II. W naszej placówce tę uroczystość przeżywaliśmy już po raz dziewiętnasty, a jedenasty raz organizowaliśmy „Kawiarenkę”.
Miło nam poinformować, że kolejny raz nasi wspaniali rodzice okazali wielką hojność. W tym roku przyniesiono do szkoły 63 ciasta, a także własne soki. Dzięki temu padł kolejny rekord- ze sprzedaży zebraliśmy 1100 zł. Wszystkie pieniądze przekażemy na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
Dziękujemy Wolontariuszom oraz członkom SK PCK za pomoc. Największe jednak podziękowania składamy rodzicom, bez których nasze akcje dobroczynne nie mogłyby się odbyć.