Konkurs - „Wyjątkowe jednostki - autorytety”

Uczniowie klasy VIII brali udział w powiatowym konkursie „Wyjątkowe jednostki -autorytety”. Była to już VII Edycja pt. Bohater naszych czasów, którego organizatorem było Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęła starosta - pani Ewa Zybała.
Celem konkursu było zapoznanie z dorobkiem wybitnych jednostek, które mogą stać się autorytetami dla młodych ludzi, budowanie poczucia dumy z osiągnięć wybitnych osobowości, kształtowanie poczucia więzi z wielkimi postaciami, promowanie artystycznych talentów uczniów jak również motywowanie  uczniów  do  podejmowania  różnorodnych  działań  w  rozwijaniu  swoich pasji i zainteresowań.
Wyniki przedstawiają się następująco:
- w kategorii plastycznej: I miejsce – Maja   Mitura,
- w kategorii multimedialnej: I  miejsce - Hubert  Nowakowski,
- w kategorii multimedialnej: I  miejsce - Marcin  Jakoniuk,
- wyróżnienie - Michał Topyła.
Jest to już kolejna edycja konkursu, w której biorą udział uczniowie naszej szkoły i odnoszą sukcesy. Serdecznie wszystkim gratulujemy.