Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzonym nauczaniem zdalnym informuję, że wszelkie formy pomocy, zaplanowane dla uczniów objętych pomocą psychologiczno-pedagogiczną, będą realizowane w sposób zdalny.

W przypadku zauważenia u dziecka trudności w nauce zdalnej z jakiegoś powodu, proszę o kontakt bezpośrednio z danym nauczycielem, wychowawcą klasy lub ze mną najlepiej poprzez e-dziennik lub pocztę elektroniczną: anetamisiak©interia.pl

Jako psycholog szkolny mam świadomość, że podobnie jak osoby dorosłe, dzieci, borykają się z codziennymi problemami, kłopotami, doświadczają różnych emocji, zwłaszcza w obecnej sytuacji, dlatego proszę o czujność, jeżeli zauważą Państwo jakiekolwiek problemy natury emocjonalnej, psychicznej proszę o kontakt ze mną. Chętnie odpowiem i postaram się pomóc. Mogę również spotkać się z Państwem oraz dzieckiem w formie indywidualnej przez messengera lub telefon. (zostaną podane po wcześniejszym kontakcie przez e-dziennik lub pocztę elektroniczną)

Ponadto informuję, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, istnieje możliwość bezpośredniego spotkania się z psychologiem szkolnym (zarówno dziecka, jak i rodzica) w budynku szkoły, po uprzednim uzgodnieniu terminu spotkania z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia

Aneta Misiak - psycholog szkolny